Niezwykle popularne RPA możliwości (dla emerytów!)

Wielu z nas marzy o swojej emeryturze jeszcze długo zanim się to stanie. RPA oferuje ogromne możliwości dla wczesnych emerytów, ponieważ jest to świat turystyki – gdzie dokańczanie swojego żywota okazuje się niezwykle popularne.


Nie tylko pensjonaty RPA oferują znakomite i niedrogie zakwaterowanie, oferują one również rzeczy dla emerytów, jakich które nie można znaleźć w żadnym innym kraju.


Republika Południowej Afryki jest krajem o niezliczonej ilości opcji turystycznych i mimo niedawnych politycznych ustaleń jest ustawiona jako jedna z najlepszych miejsc na ziemi. Dodaj to do korzystnych kursów wymiany i obecnych niskich cen nieruchomości i masz opcję zwycięskiej kombinacji dla inwestycji i wcześniejszej emerytury.


Obecna sytuacja

W tej chwili średnia RPA jest pod wpływem wysokich stóp procentowych i niepewności o zmianach w partii politycznych i wielu jest zmuszanych do tego by zrzucić nadmiar własności i pociągnąć za inwestycje – jest to rynek kupujących. Obiekty noclegowe to pewność dobrego zwrotu zarówno pod względem wykorzystania i, jak stopy procentowej, i pod względem kapitału nieruchomości.

W skrócie, jeśli marzysz o ciepłym klimacie, chcesz postawić dobre dochody i szukasz solidnej inwestycji, teraz byłby czas, aby kupić wymarzony obiekt w Południowej Afryce, zwłaszcza w regionach przybrzeżnych.

Posiadanie nieruchomości w Republice Południowej Afryki


Każdy może kupić nieruchomość w Republice Południowej Afryki. Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące cudzoziemców jeśli chodzi o zakup lub inwestycję nieruchomości tam. Niektórzy mogą kupić nieruchomość jako opcję domków letniskowych i określane jest to jako „jaskółki”, gdyż spędzają lato w RPA na własnej ziemi. Wtajemniczeni wynajmują domek z sezonem RPA.


Zakup pensjonatu oferuje zapewnienie wizy biznesowej, która jest jednym ze sposobów uzyskania stałego pobytu. Nie tylko spełnia to wymogu Spraw Wewnętrznych ale też udowadnia że jesteś osobą stabilna finansowo, gdyż zapewnia to dodatkowe dochody, co można dodać do wymogu miesięcznego dochodu na co najmniej R20 000 do końca życia, ale posiadając pensjonat można tez pomagać w oferowaniu miejsca zatrudnienia.

Identyfikacja


Często przeszukując internet można zaoszczędzić dużo czasu i bólów głowy, gdyż wielu właścicieli obecnie będzie umieszczać swoje reklamy, aby zaoszczędzić na prowizji. Jest to dobry pomysł, aby rozpocząć tam i zbierać informacje od właściciela. Przed tym etapem można określić, gdzie w RPA będzie Ci odpowiadać. Jest to bardzo duży kraj. Regiony przybrzeżne wydają się być najlepszym rozwiązaniem dla firm turystycznych związanych chociaż atrakcją przyrody wciąż są oferty turystyki śródlądowej.

Western Cape jest bardzo popularnym miejscem i łagodniejszym klimacie i pełnym różnorodnych atrakcji od dzikich zwierząt nocnych. Miasta takie jak Knysna, Oudtshoorn i Jeffreya Bay Wszystkie mają swój niepowtarzalny urok.

Zakup


W Republice Południowej Afryki kupujący złoży ofertę zakupu – czasem niższą od ceny wywoławczej. Większość pensjonatów jest sprzedawanych w formie rezydencji i nie mają prawa biznesowego Osprzęt i wyposażenie są oferowane jako osobny przychód. Kupujący płaci właściwą cenę i nie jest zawyżona przez dodanie innych kwestii.


Niektórzy będą sprzedawać to jako kompletny pakiet ale wtedy trzeba uważać na wartość dodaną do rzeczywistego majątku. Gdy oferta zostanie zaakceptowana przez sprzedającego nie ma już odwrotu. Przeniesienie trwa około 6 – 8 tygodni i obowiązkiem jest wstawienie się w tych okolicznościach.